Autentico paint yra viena iš pirmaujančių įmonių pasaulyje , gaminanti kreidinius dažus. "Autentico" dažai yra Anglijoje gaminami kreidos ir klinčių pagrindu sukurti dažai kambario ir sodo baldams. Visi produktai yra puikios kokybės ir svarbiausia draugiški aplinkai ir žmogaus sveikatai . Nuoširdžiai tikime, kad kalbant apie kokybę, kiekį, spalvas, kainą, dažymo patogumą - nėra pasaulyje prekės ženklo, pralenkiančio ar atitinkančio  Autentico ..

Mes siūlome Autentico kreidinius dažus, kurie yra pagaminti vandens pagrindu , neturi kenksmingų tirpiklių ir kitų priedų, galimi naudoti situacijose, kai reikalingos antialerginės ir antibakterinės produkto savybės. Žmonės juos vadina ecco dažais, organiniais dažais, aplinkai draugiškais dažais, mes vadiname juos - "Autentico" ".

"Autentico Vintage" - puikūs kreidiniai dažai baldams. Šie dekoratyviniai dažai puikiai tinka daiktų sendinimui ar seniems baldams. Limpa beveik prie bet kokio paviršiaus, nereikia jokio išankstinio paviršiaus paruošimo, šveitimo, gruntavimo".